Kas oled kuulnud kaunist neiust nimega Mona?

Mona kodu asub Ülemiste linnakus aadressil Valukoja 10. Nagu naistel kombeks, siis vastavalt ajale sätib ta end valmis väga erinevalt. Lõuna ajal laseb ta särada oma seiklejahingel ja avastab iga päev erinevat sihtkohta. Püsimatu loomuse juures võib ta mõnel nädalal läbi sõita lausa kõik kontinendid. Samas on temas ka piisavalt ettevaatlikust, et panna paika igapäevaselt kehtiv ärilõuna pakkumine, mis võiks sümpatiseerida pelglikemale reisisellidele.

Õhtul meeldib Monale end veidi rohkem lille lüüa. Kiire lõuna asendub a la carte menüüga, milles läbi mõeldud nii sisu kui ka välimus. Nõudliku neiu jaoks on loodud laialdane joogivalik, mis rahuldab ka kõige pirtsakama preili.

Mona naudib ka suuremate seltskondade võõrustamist, lepi vaid aeg kokku ja ta leiab just sinule parima lahenduse. Oled huvitatud lõunasest, õhtusest või nädalavahetusel toimuvast üritusest? Kas pidada on vaja sünnipäev, pulm või firmapidu?

Ja kui me nüüd täiesti ausad oleme, siis Monale meeldib ka külapeal käia. Sinna võtab ta suurima hea meelega maitsvad toidud kaasa, millega ta sulle külla võiks tulla? Kas mõte liigub Aasiasse, põhjamaadesse, Lõuna-Ameerikasse? Kas soovid kerget näksimist, täisbuffeed, midagi kahe vahepealset?

Ehkki Mona ise on omnivoor on tal palju eriliste vajaduste ja soovidega sõpru. Preili on tänu sellele hoolitsenud, et kõik talle külla jõudvad olenemata dieedist lahkuksid paitatud kõhtudega. Millal jõuad sina Monale külla? Või kutsud ta pigem enne enda juurde?

Restoran Mona
Valukoja 10
Ülemiste linnak
info@restoranmona.ee
+3726003344

Restoran Mona